fbpx Aurelia Vaicekauskas | Gokhale Method® - Primal Posture ™ dla bezbolesnego życia
Zapisz się na nasz pozytywny biuletyn Stance ™

Aurelia Vaicekauskas

Aurelia Vaicekauskas jest praktykującym masażysty i Ortho-Bionomy® Associate w Chicago. Jej poszukiwanie sposobów, aby pomóc klientom zachować zdrowie i utrzymać korzyści z pracy terapeutycznej doprowadziło ją do metody Gokhale. Logiczne, proste i skuteczne, Metoda Gokhale mocno rezonuje z wiarą Aurelia w znaczeniu tworzenia i wspieranie harmonijnego i bezpiecznego środowiska w ciele tak, że urazy są nowe i stare urazy unika może uzdrawiać.

Aurelia, który urodził się na Litwie, studiował malarstwo i rysunek w School of Art Institute of Chicago (BFA). Ona zawsze uwagę na badanie wewnętrzne funkcjonowanie ludzkiego organizmu, w tym jego mądrości i zdolności do leczenia. Interesy te doprowadziły ją do masażu terapii, orto-Bionomy i metody Gokhale. Ona jest zachwycony tym, jak metoda Gokhale może płynąć do każdej działalności, a także wspieranie porządku i równowagi wewnątrz własnego ciała i na zewnątrz. Uwielbia przeżywa to łatwość w jej codziennym życiu i chce podzielić się z innymi.

[Email protected]
Chicago, IL
773-599-0751

Użytkownik postawy sensei:
posture-sensei-tag
Nauczanie języka:
Polish

Prośba dyspozycję prywatnej

Chicago

bezpłatne warsztaty
otwarte Miejsca
Bezpłatne warsztaty - Chicago - IL - Jul 17 Środa, Lipiec 17, 2019, 11: 00am otwarte
Bezpłatne warsztaty - Chicago - IL - Jul 28 Niedziela, Lipiec 28, 2019, 2: 30pm otwarte
Fundacje Kursy 2019
Lekcja 1 Lekcja 2 Lekcja 3 Lekcja 4 Lekcja 5 Lekcja 6 otwarte Miejsca
Śro Maj 22,
10: 30am
Śro Maj 29,
10: 30am
Wed Jun 05,
10: 30am
Wed Jun 12,
10: 30am
Wed Jun 19,
10: 30am
Wed Jun 26,
10: 30am
3
Sun Jun 02,
10: 30am
Sun Jun 09,
10: 30am
Sun Jun 16,
10: 30am
Sun Jun 23,
10: 30am
Sun Jun 30,
10: 30am
Sun lipca 14,
10: 30am
2
Pią lipca 26,
3: 00pm
Pią lipca 26,
5: 00pm
Sob lipca 27,
10: 30am
Sob lipca 27,
12: 30pm
Sun lipca 28,
10: 30am
Sun lipca 28,
12: 30pm
otwarte
Sun Aug 04,
10: 30am
Sun Aug 04,
12: 30pm
Sun Aug 11,
10: 30am
Sun Aug 11,
12: 30pm
Sun Aug 18,
10: 30am
Sun Aug 18,
12: 30pm
otwarte
Fri Sep 20,
3: 00pm
Fri Sep 20,
5: 00pm
Sob września 21,
10: 30am
Sob września 21,
12: 30pm
Sun września 22,
10: 30am
Sun września 22,
12: 30pm
otwarte
Sun września 29,
10: 30am
Paź 06,
10: 30am
Paź 13,
10: 30am
Paź 20,
10: 30am
Paź 27,
10: 30am
Sun Nov 03,
10: 30am
otwarte
Pią listopad 08,
3: 00pm
Pią listopad 08,
5: 00pm
Sob listopada 09,
10: 30am
Sob listopada 09,
12: 30pm
Sun Nov 10,
10: 30am
Sun Nov 10,
12: 30pm
otwarte
Sun grudnia 01,
10: 30am
Sun grudnia 01,
12: 30pm
Sun grudnia 08,
10: 30am
Sun grudnia 08,
12: 30pm
Sun grudnia 15,
10: 30am
Sun grudnia 15,
12: 30pm
otwarte


Evanston

bezpłatne warsztaty
otwarte Miejsca
Bezpłatne warsztaty - Evanston - IL - Jul 13 Sobota, Lipiec 13, 2019, 10: 00am otwarte


Miss klasy w Twoim mieście?
Prośba klasę!