fbpx Marie Day | Gokhale Method® - Primal Posture ™ dla bezbolesnego życia
Zapisz się na nasz pozytywny biuletyn Stance ™

Marie Day

Marie Day mieszka w Georgii, gdzie uzyskała tytuł magistra z zakresu bibliotekoznawstwa i informatyki. Zainteresowała ją dobra postawa poprzez długoletnią praktykę chińskich sztuk walki. Z przyjemnością znalazła i doświadczyła tego wyjaśnienia dobrej postawy, która jest tak dobrze dopasowana do naszej kultury, a jednocześnie zawiera tę samą starożytną mądrość praktykujących medytacje na całym świecie, czy praktykują oni qigong, jogę, czy zawsze popularną "Wyjdę na zewnątrz na chwilę. "Jest podekscytowana przekazaniem studentom praktycznej wiedzy o Primal Posture ™, aby mogli oni także doświadczyć wyrównania, stabilności i równowagi.

[Email protected]
Lake Lanier, GA
Cumming, GA
678-644-3950

Użytkownik postawy sensei:
posture-sensei-tag-none
Nauczanie języka:
Polish

Prośba dyspozycję prywatnej


Gruzja

Cumming, GA

Fundacje Kursy 2019
Lekcja 1 Lekcja 2 Lekcja 3 Lekcja 4 Lekcja 5 Lekcja 6 otwarte Miejsca
Sun września 22,
7: 00pm
Pon Wrz 23,
7: 00pm
Tue Sep 24,
7: 00pm
Środa września 25,
7: 00pm
Czw września 26,
7: 00pm
Fri Sep 27,
7: 00pm
otwarte
Fundacje Kursy 2020
Lekcja 1 Lekcja 2 Lekcja 3 Lekcja 4 Lekcja 5 Lekcja 6 otwarte Miejsca
Sun Jan 12,
1: 00pm
Sun Jan 19,
1: 00pm
Sun Jan 26,
1: 00pm
Sun Feb 02,
1: 00pm
Sun Feb 09,
1: 00pm
Sun Feb 16,
1: 00pm
otwarte
Sun Mar 22,
1: 00pm
Sun Mar 29,
1: 00pm
Sun Apr 05,
1: 00pm
Sun Apr 12,
1: 00pm
Sun Apr 19,
1: 00pm
Sun Apr 26,
1: 00pm
otwarte
Sun Aug 02,
1: 00pm
Sun Aug 09,
1: 00pm
Sun Aug 16,
1: 00pm
Sun Aug 23,
1: 00pm
Sun Aug 30,
1: 00pm
Sun września 06,
1: 00pm
otwarte



Tennessee

Chattanooga, TN

Fundacje Kursy 2019
Lekcja 1 Lekcja 2 Lekcja 3 Lekcja 4 Lekcja 5 Lekcja 6 otwarte Miejsca
Sun września 29,
1: 00pm
Sun września 29,
2: 30pm
Paź 06,
1: 00pm
Paź 06,
2: 30pm
Paź 13,
1: 00pm
Paź 13,
2: 30pm
otwarte


Miss klasy w Twoim mieście?
Prośba klasę!